Archiwum - Aktualności zobacz aktualne »

24 września 2014 10:33

Turniej BRD

Dnia 07.05.2014r. w naszym Gimnazjum odbyły się eliminacje Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Startowały w nim trzyosobowe reprezentacje 6 gimnazjów oraz czteroosobowe drużyny z 7 szkół podstawowych.

Uczestnicy Turnieju na początku rozwiązywali zadania testowe z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, później odbyła się część związana z udzielaniem pierwszej pomocy.

Następnie zawodnicy musieli się wykazać umiejętnościami praktycznymi jazdy na rowerze w miasteczku ruchu drogowego oraz na torze przeszkód.

W kategorii szkół podstawowych zwycięstwo odniosła Szkoła Podstawowa ze Swarożyna, a w kategorii gimnazjów zwyciężyli uczniowie naszej szkoły w składzie:

1. Oskar               Bonna
  2. Mateusz           Klinkosz
  3. Jakub               Wykland

Indywidualnie zwyciężył  Oskar Bonna z klasy II f Opiekunem zawodników jest p. Krzysztof Jeliński.

Nasza drużyna 17 maja weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich w Gdańsku.

Gratulujemy!

Dokument wytworzony przez: Rada Pedagogiczna
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 września 2014 10:33
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Szulc