Aktualności zobacz archiwum »

06 grudnia 2016 11:32

Integracja klas pierwszych.

Dnia 27.10.2016 r. w Gimnazjum nr 3 w Tczewie odbyła się zabawa integracyjna klas pierwszych. Już po raz trzeci uczestnicy stanęli do rywalizacji pod hasłem „Baw się razem z nami”.

Inicjatorkami przedsięwzięcia były p. Agnieszka Arosłanow oraz    p. Magdalena Jędryszek. W tym roku organizacją i realizacją zajęły się p. Elżbieta Koprowska z p. Katarzyną Ellert, która prowadziła zabawę, wsparcia i pomocy w realizacji imprezy udzieliła p. Dorota Okrój. Konkurencje sportowe, w ramach projektu, przygotowali uczniowie kl. II „h”: Jan Turski, Paweł Wójcik, Karol Garczyński, Karol Bogacz i Damian Rzeniecki, których opiekunem była p. Dorota Szymkiewicz. Oprawą muzyczną i pomocą w organizacji konkursu „Jaka to melodia” zajął się p. Przemysław Płocharczyk. Za wystrój sali gimnastycznej odpowiadała p. Teresa Jaworska-Góral i        p. Jacek Mucha. W przeprowadzeniu konkurencji pomagali uczniowie klas trzecich.

Dyrektor Szkoły, p. Tomasz Szluc, w uroczystym powitaniu rozpoczął imprezę. Następnie p. Katarzyna Ellert przedstawiła jury: Dyrektor Szkoły- p. Tomasz Szulc; Wicedyrektorzy: p. Hanna Sitkiewicz oraz p. Jolanta Ruczyńska- Jakubowska; przedstawicielka Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Reprezentanci klas pierwszych, w ramach dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, zmagali się w konkurencjach sportowych, zręcznościowych i ogólnej wiedzy. Na początku spotkania każda klasa wraz z wychowawcą, prezentowała się przed jury i rodzicami, którzy przyglądali się zmaganiom młodzieży z widowni. Oceniano pomysłowość, oryginalność przebrań oraz inwencję twórczą.

Uczniowie, którzy nie brali udziału w konkurencjach, chętnie włączali się do zabawy, dopingując własne drużyny.

Jury zdecydowało, że najlepiej zaprezentowały się kl. I „d”, I „e”, I „i”. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali dyplomy oraz słodycze.

Impreza była udana, ponieważ uczniowie z zaangażowaniem i radością uczestniczyli        w tym wydarzeniu.

Zdjęcia na  http://gim3tczew.superszkolna.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/203253/integracja_klas_pierwszych

Dokument wytworzony przez: Rada Pedagogiczna
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 grudnia 2016 11:32
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Szulc